Raziace formy

Naša firma predáva kvalitné polyuretánové raznice (raziace formy), ktoré je možné využiť pri vytváraní dekoratívnych vzorov odtláčaním, razením, respektíve narážaním foriem do materiálu. Je možné ich využívať pri horizontálnej alikácii - pri razení podláh alebo vertikálnej aplikácii - razení na steny. 
V zahraničí je táto metóda pomerne veľmi rozšírená a nazýva sa stamping.  Na Slovensku sa používajú názvy vtláčanie foriem, odtláčanie, razenie alebo narážanie foriem.
V ponuke máme tvrdé (ťažké) polyuretánové raznice (raziace formy), ktoré sú používané pri narážaní foriem priamo do betónu. Po týchto formách položených na betóne je možné pri orážaní aj chodiť a tak ich postupne prekladať a odtláčať na celej ploche, kde je potrebné daný vzor aplikovať.
Taktiež máme v ponuke aj mäkšie (ľahšie) raznice - raziace formy, ktoré sú využiteľné pri odtláčaní vzorov do materiálu naneseného v tenšej vrstve.
Polyuretánové raznice predávame jednotlivo alebo v celých sadách. Sada môže obsahovať tvrdšiu aj mäkšiu formu. Mäkšia forma je využívaná tam, kde je potrebné ju ohýbať, napríklad pri odtláčaní foriem v rohoch a na ťažšie prístupných miestach.

Jednotlivé katalógy a tiež vzorkovník základných farieb systému Flex-C-Ment si môžete pozrieť alebo stiahnuť na našej stránke v sekcii FLEX-C-MENT na stiahnutiehttp://www.flexcement.sk/flexcement-na-stiahnutie

Polyuretánové raznice - raziace formy a raziace valce si môžete objednať v našom eshope: http://www.eshop.flexcement.sk/raziace-formy